Ödev proje ücretleri ne kadar

Ücretler ile ilgili, hizmet almak isteyen öğrencilere kısaca bilgi vermek isteriz. Destek almak istediğiniz akademik çalışmaya bağlı olarak ödev, tez, proje ve çizim fiyatlandırma politikamız değişmektedir. 

Ödev proje yaptırma ücretleri

Ödev hazırlama daha çok kısa sürede hazırlanmakta, haftalık ya da iki haftalık süresi olan çalışmalardır. Ödev fiyatları sayfa sayısı, teslim tarihi ve konuya göre değişmektedir. Proje ise biraz daha uzun vadede hazırlanması gerekmektedir. 4 hafta, 6 haftalık çalışmalar olabilmektedir. Proje yaptırma fiyatları teslim tarihi, kaynakların çok olması, proje diline göre değişmektedir.

Tez yazdırma ücretleri

Tez hazırlatma ücretleri, sayfa sayısı, teslim tarihi, benzerlik oranına göre belirlenir. Aynı şekilde çizim fiyatları da zorluğa, programa ve hocanın yoğun olmasına göre değişmektedir. 

Para karşılığı ödev yapanlar

Lisans, yüksek lisans öğrencilerinden ücretli ödev yapanları arayanlar bize ulaşmaktadır. Bizden destek almaktadır.

Proje yaptırmak istiyorum

Projesini yaptırmak isteyen öğrenciler bu siteyi tercih etmektedir. Proje yapan yerler içinde bizim tercih edilmemizin nedeni, garantili ve kaliteli proje yapmamızdır. En uygun ücretlerde hizmet almak için bizi arayın.

Ödev proje sitesi

Birçok öğrenci ödevini ve projesini yaptırmak için bizi tercih etmektedir. Siz de bizi arayabilir, hizmet alabilirsiniz.

Fiyat almak, ücretler hakkında talepte bulunmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

 

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?

Related Post

Kocaeli ÜniversitesiKocaeli Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi kocaeli üniversitesi yavuz selim yurdu yedek KocaeLi Üniversitesi Şu An OnLine OLanLar? Kocaeli Üniversitesi Teknik Eğitim FaküLtesi kocaeli siyaset bilimi ve kamu yönetimi yazmalımıyım? kocaeli ünivde öğretim ev

Literatür TaramasıLiteratür Taraması

  İngilizce ve türkçe olarak yaptığımız bir makale, tez veya ödev çalışması yürütmeden önce yapılacak ilk iş, bu makalenin, tezin veya ödevin konusu ile ilgili literatür araştırması yapmaktır. Bir literatür

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?