Ücretli tez yazılır, parayla tez yazdırma için destek isteyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Lisans, yüksek lisans, doktora tezi yazılır. Kısa süresi kalan öğrencilere bitirme, mezuniyet tezini hazırlayıp teslim ediyoruz. Güvenilir, garantili danışmanlık hizmeti veren yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa zamanda teslim eden bu yer size yardımcı olmaktadır.

Ücretli Tez Yazılır

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler hizmet almak için bizi aramaktadır. Yüksek lisans ve lisans seviyesindeki öğrencilere yardımcı olmaktayız. Ücret karşılığı makul şartlarda tezini yazdırmak isteyen öğrenciler bizi arayabilir.

Tez nasıl yazılır

Tez nedir, tez nasıl hazırlanır sorusu o kadar çok sorulmaktadır ki. Bunun nedeni, tez yazım aşamasına gelen öğrencilerin tezin nasıl yazıldığını bilmemeleridir. Bu konuda öğrencilere derslerde pek bir şey öğretilmez Bu yüzden öğrenciler arama motorlarına tez nasıl yazarak bir şeyler öğrenmeye çalışır. Adım adım sosyal bilimlerde tez nasıl yazılır, bu konuda oldukça detaylı yazı hazırladık. Hem word hem de pdf olarak örneklerle öğrencilere bunu izah ettik. Yazının son halini, güncelleme yaptıktan sonra burada tekrar paylaşacağız.

Parayla tez yazdırma

Tez hazırlamayı bilmeyen öğrenciler danışmanlık desteği almayı tercih eder. Güvenilir danışmanlık şirketlerine tez yazdırmayı düşünen öğrencilerin ilk tercihi bizim sitemizdir. Birçok referansı olan deneyimli ekibimiz yardımcı olmaktadır. Tez yazdırma konusunda yüzlerce referans ile sorunsuz garantili, tez yazım kılavuzuna göre düzenlenmiş şekilde intihal sorunu olmadan teslim ediyoruz.

Ücretli tez hazırlama

Üniversite seviyesinde tez hazırlama hizmetini ücret karşılığı yaptırmak isteyenler bizi arayabilir. Kısa zaman içinde, garantili, sorunsuz tez yazım desteği veriyoruz. En iyi tez hazırlama merkezi olarak bizi tercih edin.

Tez yazımı sayfa ücreti ne kadar

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler sayfa ücretlerini öğrenmek ister. Lisans sayfa başı fiyatlarımız 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Yüksek lisans tezi sayfa fiyatları 40 TL ile 70 TL arasında değişir. Tezin toplam kaç sayfa olduğunu bize iletmeniz halinde size toplam ücreti verebiliriz.

Tez danışmanlığı yapıyoruz

Ekibimiz akademisyenlerden oluşmakta olup, lisans, master, lisans üstü ve doktora öğrencilerine tez danışmanlığı vermektedir. En iyi tez yazım merkezi olarak bizden akademik danışmanlık alabilirsiniz.

Tez düzenleme ücretleri kaç lira

Üniversitenizin tez yazım kılavuzuna göre düzenleme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazım kurallarını aynı gün içinde uygulayıp teslim ediyoruz.  Düzenleme ücretleri için toplam 150 lira ile 200 lira arasında değişmektedir. Kaç liraya tezinizi düzenletebileceğinizi öğrenmek için bizi arayın.

Parayla tez yazdırmak istiyorum

Tezini yazdırmak isteyen birçok öğrenci bizi arayıp yardım almaktadır. Uzun yıllar bu piyasa içinde olduğumuz için güvenilir adres olarak öğrenciler bizi görmektedir. Arkadaşlarından bilgilerimizi alıp bizden hizmet alan birçok öğrenci vardır. Bu yüzden tezimi yazdırmak istiyorum diyorsanız bizi aramanız gerekir. Sorun yaşamadan, garantili tez danışmanlığı yapıyoruz.

Akademik tez yazdırma merkezi

Akademisyenler olarak tez hazırlama hizmetini İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Kıbrıs ve tüm Türkiye’deki üniversitelere veriyoruz. İstanbul akademik merkezi olarak birçok üniversite öğrencisine yardımcı olduk. Yüzlerce referansa sahip olan merkezimiz size de akademik destek vermekten memnuniyet duyacaktır.

Türkçe ve İngilizce literatür taranır

Bölüm ve enstitü fark etmeksizin üniversite öğrencilerine hem İngilizce hem de Türkçe literatür tarama desteği vermekteyiz. Yerli ve yabancı literatürde yapılmış olan çalışmalar taranarak çalışma hazırlanmaktadır. Tezinizin literatür kısmı yanında analiz kısmında da yardımcı olmaktayız.

Yarım kalan eksik teziniz tamamlanır

Üniversite öğrencileri tezlerini kendileri yazmaya başlayıp bir takım nedenlerden dolayı arkasını getiremez. Yarım kalan, tamamlanamayan tezlerinizi bize yazdırabilirsiniz. Tezim eksik kaldı, tamamlayamadım, yazamıyorum diyorsanız bizi arayın. Eksik, yarım tezinizi tamamlayıp gönderelim. Yarım kalan eksik tezinizi bize tamamlattırın.

Tez düzenleme yapılır

Tez yazanların en çok zorlandığı konulardan biri de yazılan tezin düzenlemesinin yapılmasıdır. Garantili şekilde bu işi yapmaktayız. Bu yüzden bize güvenerek tezinizi formatlattırabilirsiniz. Bu çalışmada neler yapıyoruz; sayfaları numaralandırma, kaynakça kontrolü, başlık, altbaşlık puntolarının ayarlanması, dipnotların kontrolünün yapılması. Tez düzenlemesi için bizi arayın.

Parayla tez yazılır ilanları

Ücretli tez yazılır ilanları arayan birçok öğrenci bize dönüş yapmaktadır. Memnun kalan öğrenciler bizi referans olarak vermektedir. En iyi tez yazan site olarak birçok sayfada reklamımızı yapmaktadırlar.

Ücretli Tez yazanlar

Size en yakın tez yazıcıları bulmak istiyorsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Güvenilir, sizi aldatmayacak, kaliteli çalışma teslim edecek, zamanında gönderecek yerleri arayın. Mutlaka referansı olan tez yazanları bulun. Onlardan danışmanlık desteği alın.

Lisans, yüksek lisans ve doktara tez ve projelerinizde yardımcı oluyoruz.Tezlerinize ingilizce ve türkçe olarak yardımcı oluyoruz.

İstanbul tez merkezi

Merkezimizi İstanbul’da olmakla birlikte resmi birkaç danışmanlık firmasından biridir. Tez merkezi İstanbul olarak lisans, master, doktora düzeyinde öğrencilere danışmanlık yapmaktadır. Uygun ücretlerden tez yazdırmak için bizi tercih edin.

Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme

Üniversiteler farklı tez yazım kılavuzlarına sahiptir. Hiçbir üniversitenin şablonu aynı değildir. Bu yüzden öğrenciler yazdıkları tezi şablona göre düzenlerken sorun yaşamaktadır. Ekibimiz aynı gün içinde tezinizi formatlamaktadır. Uygun ücretlerle, kaynakça, dipnot ve sayfa ayarları yapılır. İstanbul’da tez yazanlar için buradan bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz tez konusu veriyoruz

Tezini yazdırmak isteyen öğrencilere ücretsiz konu verilir. Lisans ve lisans üstü bölümlerde öğrenim gören öğrencilere tez konusu bulmada destek olmaktayız. Konu belirlerken, yazımı kolay, kaynağı bol konular üzerinde durmaktayız.

Ücretsiz intihal raporu verilir

Tezini, bize yazdıran öğrencilere teslim aşamasında ücretsiz benzerlik raporunu vermekteyiz. Normalde piyasada 200 liraya verilen intihal raporunu ücretsiz olarak vermekteyiz.

İntihal düşürme yapılır

İntihali yüksek çıkan tez ve proje yazan öğrencilere cüzi ücretlerden düşürme yapılır. Makul ücretlerden intihal düşürmesi yaptırmak isteyen öğrenciler bizi arayabilir. Sayfası 20 liraya intihal düşürme hizmetini bizden alın. Ücretli intihal düşürme yaptırmak için bizi arayın.

Ücretli tez yazan yerler

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve diğer şehirlerde tez yazdırma merkezi olarak öğrenciler bizi seçmektedir. Sorunsuz, garantili, anahtar teslim tez yazan ekibimiz, size de destek verecektir. Üniversite tez yazan yerler olarak bizi arayın.

Hizmet verdiğimiz alanlar

 • Lisans tezi hazırlama,
 • Yüksek Lisans Tezi hazırlama,
 • Doktora tezi
 • Makale Yazımı,
 • Literatür tarama
 • İntihal Raporu
 • İntihal düşürme
 • Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme
 • Kitap Özeti,
 • Çeşitli Dillerde Çeviri Yardımı,
 • İstatistik Veri Analizleri (spss, eviews, R, ekonometrik analiz )
 • Şablon düzenlemesi
 • Tez nasıl yazılır
 • Ücretsiz tez konusu verilir
WhatsApp chat