Ücretli tez yazılır. Lisans, yüksek lisans, doktora tezi yazılır. Kısa süresi kalan öğrencilere bitirme, mezuniyet tezini hazırlayıp teslim ediyoruz. Güvenilir, garantili danışmanlık hizmeti veren yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa zamanda teslim eden bu yer size yardımcı olmaktadır.

Ücretli Tez Yazılır

Parayla tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler hizmet almak için bizi aramaktadır. Yüksek lisans ve lisans seviyesindeki öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Tez yazdırmak

Tez hazırlamayı bilmeyen öğrenciler danışmanlık desteği almayı tercih eder. Güvenilir danışmanlık şirketlerine tez yazdırmayı düşünen öğrencilerin ilk tercihi bizim sitemizdir. Birçok referansı olan deneyimli ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Tez yazımı sayfa ücreti

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler sayfa ücretlerini öğrenmek ister. Lisans sayfa başı fiyatlarımız 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Yüksek lisans tezi sayfa fiyatları 40 TL ile 70 TL arasında değişir. Tezin toplam kaç sayfa olduğunu bize iletmeniz halinde size toplam ücreti verebiliriz.

Tez düzenleme ücretleri

Üniversitenizin tez yazım kılavuzuna göre düzenleme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazım kurallarını aynı gün içinde uygulayıp teslim ediyoruz.  Düzenleme ücretleri için toplam 150 lira ile 200 lira arasında değişmektedir.

Tez yazdırmak istiyorum

Tezini yazdırmak isteyen birçok öğrenci bizi arayıp yardım almaktadır. Uzun yıllar bu piyasa içinde olduğumuz için güvenilir adres olarak öğrenciler bizi görmektedir. Arkadaşlarından bilgilerimizi alıp bizden hizmet alan birçok öğrenci vardır. Bu yüzden tezimi yazdırmak istiyorum diyorsanız bizi aramanız gerekir.

Tez düzenleme yapılır

Tez yazanların en çok zorlandığı konulardan biri de yazılan tezin düzenlemesinin yapılmasıdır. Garantili şekilde bu işi yapmaktayız. Bu yüzden bize güvenerek tezinizi formatlattırabilirsiniz. Bu çalışmada neler yapıyoruz; sayfaları numaralandırma, kaynakça kontrolü, başlık, altbaşlık puntolarının ayarlanması, dipnotların kontrolünün yapılması. Tez düzenlemesi için bizi arayın.

Tez yazılır ilanları

Ücretli tez yazılır ilanları arayan birçok öğrenci bize dönüş yapmaktadır. Memnun kalan öğrenciler bizi referans olarak vermektedir. En iyi tez yazan site olarak birçok sayfada reklamımızı yapmaktadırlar.

Ücretli Tez yazanlar

Size en yakın tez yazıcıları bulmak istiyorsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Güvenilir, sizi aldatmayacak, kaliteli çalışma teslim edecek, zamanında gönderecek yerleri arayın. Mutlaka referansı olan tez yazanları bulun. Onlardan danışmanlık desteği alın.

Lisan, yüksek lisans ve doktara tez ve projelerinizde yardımcı oluyoruz.Tezlerinize ingilizce ve türkçe olarak yardımcı oluyoruz

Hizmet verdiğimiz alanlar

  • Lisans Tezi,
  • Yüksek Lisans Tezi,
  • Doktora Tezi,
  • Makale Yazımı,
  • Kitap Özeti Yardımı,
  • Çeşitli Dillerde Çeviri Yardımı,
  • İstatistik Veri Analizleri (spss, eviews…)
WhatsApp'tan yazın