Ödev yaptırma sitesi Genel Tez düzenleme yardımı yapılır

Tez düzenleme yardımı yapılır

Tez düzenleme için yardımcı olmaktayız. Tezleriniz üniversite yazım kuralına göre düzenlenir. Tezlerin hazırlanması süreci tamamlandıktan sonraki süreç tezin düzenlenmesidir. YÖK tez formatlarının nasıl olacağı konusunda net bir bilgi vermemiş ve üniversiteleri bu konuda özerk kılmıştır. Çalışmanızın yazım kılavuzuna aykırı bir bölümü olduğunda tüm uğraşlarınız boşa gidebilmekte ve ne yazık ki kötü sonuçlar alınmaktadır. Bizler bu konuda size yardımcı olmak için hizmet veriyoruz.

tez düzenleme yapılır

Tez düzenleme yapılır

Hazırlamış olduğunuz tezleri üniversitenizin yazım kılavuzuna uygun olarak hazırlanma işi için vakit kaybetmeyin. Bizlere düzenlenmesini istediğiniz çalışmanızı gönderdiğinizde ekip arkadaşlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda ve istediğiniz formatta çalışmanızın düzenlenme işlemini hazırlayacaklar.

Kaynakça düzenleme yapılır

Çalışmanızın kaynakça bölümü üniversitenizin istediği stilde hazırlanma işlemi de tez dizgi hizmetimizin içindedir. Göndermiş olduğunuz çalışmalarınız hazırlandıktan sonra sizlere eğer isterseniz kargo yoluyla iletilecektir. Kargo gönderim ücretleri karşı tarafa aittir.  Uzman kadromuzdan hizmet almak için bize ulaşın. Kaynakça tez düzenleme yapmaktayız.

İçindekiler sayfa düzenlemesi yapılır

Tez yazan öğrencilerin düzenleme yaparken yaşadığı sorunlardan biri de kaynakça düzenleme ile ilgilidir. Lisans ve yüksek lisans tezleriniz için içindekiler düzenlemesini yapmaktayız. Bizi arayın hemen destek olalım.

İmla, yazım yanlışı kontrolü yapılır

Tez yazımında dikkat edilmeyen noktalardan biri de yazım yanlışı ve imla kurallarına dikkat etmeden yapılmasıdır. Bu noktada destek isteyen öğrencilere dilbilgisi kurallarına uygun şekilde kontrol yapmaktayız. Tez düzenleme için bizi aramanız yeterlidir.

Tez formatlama yapıyoruz

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve diğer şehirlerdeki üniversite öğrencilerine tez yazımında tez formatlama yapıyoruz. Aynı gün içinde teslim etmekteyiz.

Related Post

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?