Tez hazırlama

Tez hazırlama, üniversiteden mezun olmak için hem lisans, yüksek lisans, MBA hem de doktora için zorunludur. Mecbur olduğu için öğrenciler tez yazım dönemine geldiklerinde tatlı bir telaşa kapılır. Öğrencilerin birçoğu lisans ve yüksek lisans düzeyinde tez nasıl yazılır bilmezler. Bu sebep ile profesyonel tez şirketlerinden ücretli destek alma yoluna giderler.

Tez hazırlama

Üniversite hayatı boyunca almış olduğu bilgi, beceri, yazım tekniklerini öğrencilerin mezun olurken yazmaları istenen tezde göstermeleri istenir. Bu açıdan yazılan metni sıradan bir çalışma olmasından çıkaran şey onun tamamen akademik kriterlere göre yazılmasıdır. Öğrenciler tez kurallarını bilmediği için tez hazırlayan sitelerden destek alma yolunu seçmektedir.

Tez hazırlama siteleri

tez hazırlama

Birçok şehirde lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez yazan siteler bulunmaktadır. Öğrenciler, arkadaş tavsiyesi ile veya arama motorlarında arama yaparak tez yazım sitelerine ulaşır. Bu yerler, tez yazdırmak isteyenlere ücretli hizmet verir.

Tez hazırlama fiyatları

En çok sorulan sorulardan biri de ücretler ne kadar olmaktadır. Buna ortalama tez fiyatları verilebilir. Ancak, net ücret verebilmek için bölümü, konuyu, sayfa sayısını ve teslim tarihini bize iletmeniz gerekecektir. Tez yazım için fiyatlar birçok şehre göre farklılık gösterir. İstanbul, Ankara, İzmir’deki tez ücretleri birbirini tutmayabilir. Detayları bize iletin size en kısa sürede ne kadar olacağını bildirelim.

Tez hazırlama kuralları

Yazılan tezin akademik metin olması için yazım kurallarına göre olması zorunludur. Bu yüzden tez yazdırmak için firmalar ile görüşürken, daha önce bu konuda tez yazıp yazmadığını sorun. Mümkünse referanslarını, örnekleri göstermesini isteyin. Emin olmak için bazen bunların yapılması önemlidir.

Tez yazdırmak için bizi tercih edin

15 seneden beri ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ödev hazırlama, proje hazırlama ve tez hazırlama hizmetini parayla vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet beklentilerin üstünde olduğu için öğrenciler bizden memnun kalmakta ve arkadaşlarına önermektedir. Güvenilir bir yer olmak bu alanda önemlidir.

Bunun yanında üniversite öğrencilerine sürekli dönüş yapmaktayız. Kesintisiz iletişim sayesinde üniversite öğrencilerinin aklına olumsuz şeyler gelmez. Zamanında teslim bizim için olmazsa olmazdır. Tez hazırlama bizim işimizdir. Bizimle çalışmanız halinde sorun yaşamazsınız.

 

Related Post

Tezsiz yüksek lisans projesi yapılır tezsiz proje örneklerini inceleyin. GüncelTezsiz yüksek lisans projesi yapılır tezsiz proje örneklerini inceleyin. Güncel

Tezsiz yüksek lisans proje hakkında  size bu yazıda detaylı bilgi vererek örneklerle daha iyi anlamanızı planlamaktayız. Ülkemizde iki çeşit yüksek lisans yapılmaktadır. Bunlardan ilki tezli, ikincisi tezsiz yüksek lisans. Yüksek lisansını

Kontrol ve sistem mühendisliği alanlarında yardımcı olunurKontrol ve sistem mühendisliği alanlarında yardımcı olunur

  Calculus I-II (Matematik I-II) Operational Research I-II (Yöneylem Araştırması) / OR Simulation Techniques (Simulasyon Teknikleri) Quality Control (Kalite Kontrol) Engineering Management (Mühendislik Yönetimi) Engineering Economics (Mühendisler için Ekonomi) Cost

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?