Online Sınav Desteği Verilir

Üniversite öğrencilerine online uzaktan sınav desteği veriyoruz. Lisans ve yüksek lisans düzeyindeki öğrencilere pandemi nedeni ile uzaktan sınav için yardımcı olmaktayız.

Üniversite öğrencilerine online sınav desteği

Üniversite dersleri için online sınav hizmeti arayan öğrenciler bize ulaşabilir. Üniversite öğrencilerine vize ve final sınavlarında uzaktan yardımcı olmaktayız.

Hangi bölümlere online sınav desteği veriyoruz

İşletme, ekonomi, istatistik, iktisat, muhasebe, ekonometri, endüstri mühendisliği, yöneylem, işletme dersleri, hukuk derslerine uzaktan sınav desteği veriyoruz.

Hangi dersler için sınava giriyoruz

İşletme bölüm dersleri, hukuk, ekonomi, iktisat dersleri, endüstri, ekonomi, ekonometri bölüm derslerine yardımcı olmaktayız.

İşletme online sınavlara girilir

İşletme bölümü öğrencilerine sınav desteği veriyoruz. İngilizce ve türkçe vize ve final sınavlarında yardımcı olmaktayız.

Sınav desteği almak isteyenler bize ulaşabilir

Bölüm, ders, sınav tarihi ve saati yazıp iletebilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Bu yazıyı okuyun  Proje ödevi yaptırma

Related Post

tüm alandaki üniversite ödev ve projeleri yapılırtüm alandaki üniversite ödev ve projeleri yapılır

    İçindekiler tablosuArel ÜniversitesiAydın ÜniversitesiBahçeşehir ÜniversitesiBeykent ÜniversitesiBilgi ÜniversitesiDoğuş ÜniversitesiFatih ÜniversitesiHaliç ÜniversitesiIşık ÜniversitesiKadir Has ÜniversitesiKoç ÜniversitesiKültür ÜniversitesiMaltepe ÜniversitesiOkan ÜniversitesiSabancı ÜniversitesiYeditepe Üniversitesi Arel Üniversitesi   Ders Kodu Ders Adı IEN102 Introduction

WhatsApp'tan yazın