Ödev yaptırma sitesi Genel ödev ve tez danışmanlığı hizmeti verilir

ödev ve tez danışmanlığı hizmeti verilir

 

Tez Proje Destek Ekibi olarak tümüyle birincil kaynakların referans alındığı özgün çalışmalar hazırlamaktayız. Tezlerin hazırlanma aşamasında akademik dergi ve kitaplar kullanmakta, üniversitenizin belirlediği yazım kılavuzu ve yönergeleri dikkate almaktayız. Tezinizin rahatlıkla hazırlanabilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar sonucunda oluşturulan referans listesi ve kaynakça size gönderilmektedir. Tez yazım çalışmaları planlı bir taslak çerçevesinde yürütülür ve yapılacak çalışmanın gidişatı bu taslak doğrultusunda belirlenir. Bu sebeple eğer danışman hocanız tarafından onaylanmış bir taslak varsa bunu bize talebinizle beraber iletmeniz size sunulacak fiyat teklifi için referans olacaktır ve hem ücretlendirme yapılmasını kolaylaştıracak hem de yapılacak ön çalışma için önemli bir kaynak olacaktır.

Tez, proje ve ödev hazırlanması için yaptığınız başvurular, ilk aşamada uzman temsilcilerimiz tarafından uygun branştaki ekip üyemize iletilir. Uzman ekip üyemizden alacağımız planlama ve fiyat bilgisi doğrultusunda size geri dönüş yapılır. Belirlenen planlama ve fiyat bilgisi göz önünde bulundurularak çalışma için talep edilen ücretin ilk aşamada yarısının tarafınızdan tarafımıza geçişiyle beraber yapılan anlaşma gereği projeye başlanacak ve belirlenen teslim süresinde son haline getirilerek teslim edilecektir.

Tez hazırlama, proje hazırlama ve ödev hazırlama aşamalarında uzman kadromuzla iletişime geçerek çalışmanın gidişatı hakkında bilgi edinebilir, çalışmayı inceleme imkanı bulabilirsiniz. Burada amaçlanan, hazırlanma sürecinde yaşanabilecek herhangi bir anlaşmazlık olmaması veya bireyin talebi doğrultusunda gerekli değişikliklerin ve güncellemelerin yapılmasıdır.

 

whatsapp: 0535 874 8872

odevmerkezi2000@gmail.com

Related Post