Essay ödev yaptırma

Essay ödev yaptırma için sitemize başvuran üniversite hazırlık öğrencilerine ve bölüme geçen öğrencilere ücretli destek vermekteyiz. İngilizce hazırlık bölümlerinde öğrencilere en çok verilen ödevlerden biri de essay yazım ödevleridir. Bunun yanında İngilizce hazırlığı başarı ile geçen öğrenciler essay yazdırma için bizi tercih etmektedir.

15 yıldan beri İngilizce essay yazım hizmeti veren ekibimiz Boğaziçi, Odtü, Bilkent, İTÜ ve diğer seçkin üniversitelerde eğitimlerini tamamlanış kişilerden oluşmaktadır.

Essay ödev yaptırma

Essay ödev yaptırma

Hazırlık öğrencileri verilen ödevler için ödev yaptırmak istiyorum diyerek arayış içine girmektedir. Bunun temel nedeni öğrencilerin İngilizce becerilerinin yeterince gelişmemiş olması, essay nasıl yazılır bilmiyor olmalarıdır. Bu nedenlerden olayı bize başvuran öğrencilere ücretli essay ödev yaptırma hizmeti vermekteyiz.

Öğrenciler genelde bize arkadaşlarından duyarak ulaşmaktadır. Referans sistemi ile bizi tercih eden öğrenciler yazılacak essay için konu, kaç sayfa ya da kelime olacağını ve teslim tarihini bildirir. 1 saat içinde essay ücreti belirlenerek öğrencilere sunulur. Kabul edilmesi halinde yazmaya başlarız ve teslim zamanı öğrenciye teslim ederiz. Bizi tercih edin.

Bu yazıyı okuyun  Üniversite ödev ücretleri

Destek verdiğimiz bölüm ve alanlar

Sadece hazırlık öğrencileri değil, aynı zamanda lisans ve yüksek lisans bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler de sosyal bilimler, işletme, finans, ekonomi, endüstri, uluslar arası ilişkiler, pazarlama gibi konularda essay yazım hizmeti vermekteyiz.

Essay ödev yaptırma ücretleri

Essay yazdırmak isteyen öğrenciler, normal olarak essay fiyatları ne kadar diye sormaktadır. Bunun için öğrencilerden istediğimiz bir kaç nokta var. Konu, kelime sayısı ya da sayfa sayısı ve teslim süresi. Bu kriterleri bize iletmeniz halinde 1 saat içinde geri dönüş yaparak essay ücretlerini size bildirmekteyiz.

Essay yazdırma süreci nasıl işlemekte

Öncelikle iletişim kanallarından bize ulaşmanız gerekir. Bunun için sayfanın altındaki canlı konuşma uygulaması ya da whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. İletişim sayfasından mail adresimizi alıp detayları iletebilirsiniz. Bize gerekli bilgileri ilettikten sonra en geç 1 saat geçmeden fiyatlandırmayı yapmaktayız. Kabul etmeniz durumunda ücretin bir kısmını banka havalesi ile almaktayız. Kalan ödemeyi de teslim tarihinde alıyoruz.

Para ile essay ödev yaptırma desteği almak için arayın.

Bu yazıyı okuyun  TEKNİK ÇİZİM 1 haftalık ders programı

 

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
WhatsApp chat